Aktualności Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na ciekawą konferencję z cyklu „Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego”

Jeśli chcesz wysłuchać ciekawych i aktualnych informacji lub porozmawiać o wchodzących już niebawem w życie zmianach w Kodeksie Spółek Handlowych, o wykorzystaniu w procesie nadzoru nowych technologii, albo też o roli audytu wewnętrznego w zarządzaniu organizacją, zapraszamy Cię serdecznie na naszą konferencję z cyklu „Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego”! Rejestracja online na wydarzenie trwa do 15 czerwca.

Szczegółowe informacje o zapisach online dostępne są na stronie Konferencji: konferencja.mba.ue.katowice.pl

W tym roku tematem przewodnim naszego spotkania, które odbędzie się 21 czerwca na terenie rybnickiego kampusu Uniwersytetu będą wchodzące niebawem w życie istotne zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych, a także implementowane w nadzorze nowe technologie. Zgodnie z naszą tradycją nie zapomnimy również o audycie wewnętrznym.

Nasi Prelegenci to najwybitniejsi eksperci w zakresie prawa gospodarczego, nowych technologii i audytu wewnętrznego. Wśród nich są również autorzy nowych regulacji kodeksowych i przedstawiciele Komisji ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego przy Ministerstwie Aktywów Państwowych. Ze względu na duże zainteresowanie i aktualność poruszanej tematyki z całą pewności w trakcie spotkania pojawią się liczne ciekawe pytania, na które z przyjemnością odpowiedzą nasi Paneliści.

Konferencję objęła swoim Patronatem JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Prezes Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.